logo
Nenad

Trust PW-5500 570W Pro PSU Dual Fan

22.12.2008. @ 17:32   #Komentar #Napajanje #Trust

Extra napajanje. Imam kuciste Cooler Master i slucajno sam dobio ovo napajanje, pa sam hteo da ga testiram. Bio sam skeptican, ali evo vec 7-8 meseci mi gura Q6600 na 2.8, 9600GT/512, 4giga DDR2, 2x640GB... Nije se nijednom restartovao.... -:Nema za sada

9 komentara

Branislav
05.01.2009. @ 14:11 #6162f068

Kada sam pre vise od godinu ipo dana uzimao nov komp trebalo mi je pod hitno novo napajanje. Prvo sto sam nasao u ovoj mojoj zabiti (aka Stara Pazova) je bilo ovo napajanje. Kada sam se razmisljao da li da ga uzmem ili ne razmisljao sam u smeru da ce ovo biti samo privremeno resenje. I evo, oko 20 meseci kasnije napajanje jos uvek stoji u mome kucistu. Veoma je pouzdano, dosta je tiho. Do sada nisam imao niti jedan jedini problem sa njim! Preporuka za one, koji nisu pri kesu, a treba im pouzdano napajanje +:Dobro napajanje -:Nemodularnost

Goran
16.02.2009. @ 02:19 #1ae0ca8d

Koristim ovo napajanje oko 6 meseci i do sada se pokazalo veoma pouzdano. Meni komp radi skoro neprestano i do sada nisam imao problema. Gura mi 5000+ BE, 2 Gb RAMa, 2 HDDa, TV kartu, 1 DVD i ATi 4830/512Mb. +:Pouzdanost

sale
27.08.2009. @ 12:10 #48492d84

LJudi, ne znam kako vama, ali meni ovo napajanje dosta greje iako nije jako optereceno (5200+, ati 3650, 2gb ram-a, 1 hdd, 2 ventilatora). Everest pokazuje nekih 46 stepeni kada komp nije "napregnut", a kada igram neku bolju igricu ode i na 60 stepeni! Ne znam da li je to normalno? Bio bih zahvalan kada bi neko od vas pogledao na svom kompu kako stoje stvari sto se tice temperature ovog napajanja! -:visoka temperatura pri radu

Ljuba
03.01.2010. @ 14:17 #a6d96998

Nekih dva dana do crkavanja, osećalo se zagrevanje, a onda (02.01.2010. oko 22,00č) je nešto puklo, komp. se ugasio a osećao se jak i neprijatan (oštar) miris. Ovo napajanje sam imao 2 godine, a pogonilo je 4 HDD, 2 DVD, Radeon 4870 i proceor AMD 6400+. Ponovo bih ga uzeo. Smatram da je kriva struja, a ne opterećenje od strane komponenti. U trenutku "pucanja" nisam radio ništa na kompu, baš sam gledao TV (Impact 2008). +:Radilo je sve lepo -:upravo je crklo

Nikola
04.12.2010. @ 00:27 #02dbfab4

Za Ljubu. Pa mozda je pukao samo kondenzator. Otvori ga pogledaj, ili nosi kod elektricara, moze to da se zameni i sredi. Ako je "puklo" uz prasak verovatno je kondenzator.

zoran
09.12.2010. @ 22:02 #b8052265

kako moze da pokaze everest temperaturu napajanja? pitanje za saleta +:radi za sada super

sale
28.03.2011. @ 14:19 #a1f5adee

Za Zorana: nikako ne moze da pokaze temperaturu u Everestu! To sam ja pogresio (mislio sam da je Aux temp. napajanja ali nije)!

Miki
31.08.2012. @ 15:40 #c885067e

imam ga dve godine, evo i dalje sljaka kao prvog dana.. Samo ga cesce cistide kompresorom od prasine i to je to.. pozdrav +:Sve naj naj

edis
08.07.2014. @ 02:35 #5db10bc2

zanima me dali moze gurat ovo napjanje sljedece komponente cpu q8200 hdd 320 gb 8 gb ram maticna ploca BISOSTAR G41D3C gpu ati raedon powercolor R7 260X 1gb ddr 5 hvala vam :)) +:koristim je duze vrijeme i radi bez ikakvih problema

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan