logo
Redakcija

Twitter izgubio 4 miliona korisnika

08.02.2015. @ 12:00   #Novost

Twitter ima velikih poteškoća da održi stabilan rast, a kompanija Apple ništa ne čini da Twitter-u pomogne u tome. Twitter je izgubio četiri miliona korisnika u toku proteklog kvartala zbog toga što je Apple predstavio iOS 8 operativni sistem, navodi se u zvaničnom saopštenju kompanije. Tri miliona korisnika je izgubljeno zbog prelaska na Shared Links karakteristiku u okviru mobilnog Safari pretraživača koji prikazuje linkove Twitter pratilaca, dok je preostali milion naloga bilo u vlasništvu kompanije Twitter, dodatno objašnjava jedan od čelnika Twitter-a, Anthony Noto, ali mnogi njegovo objašnjenje smatraju konfuznim.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan