logo
Željko

Ubiquiti Aircam AirVision

08.04.2013. @ 22:41   #Komentar #IP kamera #Ubiquiti

Ima li neko ikustva sa ovim kamerama, kakvog su kvaliteta?! +:Iskustvo...

2 komentara

robert
03.07.2013. @ 22:54 #5bd5d4f2

Pogledaj snimke na jutubu. Po meni nije kvalitetan. Ali najveci problem po mom misljenju je kompresija videa u softveru. Znaci mislim da nije kamera tako losa nego kompresija.

Redakcija
26.10.2016. @ 07:28 #6e518f37

Kod mene radi tri godine i radi odlicno. Konstantno je updatuju i ima sve funkcije. Ipak slika nije savrsena, ne vidi se registarska tablica i lice detaljno. I ne moze da snima noc vec je potrebno ugraditi reflektor na pokret

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan