logo
Redakcija

Uklonjena zabrana za iPad

27.04.2010. @ 09:30   #Novost

Izrael je uklonio zabranu na osnovu koje su turisti i građani bili onemogućeni da donesu Apple iPad, naglašeno je u izveštaju ministarstva komunikacija. Ovo ministarstvo je početkom ovog meseca zahtevalo od izraelskih vlasti da konfiskuju svaki iPad koji bude donešen u zemlju preko Ben-Gurion aerodroma, a kao razlog za to navodi se da Wi-Fi transmiter ovog uređaja nije u saglasnosti sa lokalnim standardima ove države. Nakon testiranja koje je sprovedeno donet je zaključak da uređaj može raditi sa različitim standardima te da se aparat ipak može upotrebljavati u skladu sa lokalnim standardima.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan