Očekuje se da će nekih 2500 izlagača i oko 130.000 ljudi doći na Sajam potrošačke elektronike (CES) kako bi se informisali o najnovijim proizvodima i softveru u oblasti potrošačke elektronike. Govore će držati ne samo šefovi Microsoft-a i Sony-ja, već i web titana kao što su Google i Yahoo. Trendovi ukazuju na pomeranje ka digitalnim medijima i online životnom stilu. Najveći deo izložbenog prostora će zauzeti elektronski magnati kao što su Panasonic i Philips, koji će prikazati najnovije high-end televizijske uređaje. Veliki broj visoko-tehnoloških kompanija misli da će TV postati uređaj uz pomoć kojeg će ljudi pristupati svojim fotografijama, video zapisima i muzici koji su snimljeni na kompjuterskoj mreži ili na web-u.