logo
Redakcija

Usvajanje 'Mantle' grafičkog API-a se nastavlja

25.11.2013. @ 11:30   #Novost

Usvajanje AMD-ovog revolucionarnog nastavlja krupnim koracima jer sve više proizvođača igara usvaja podršku za „Mantle“ kako bi u njihovim igrama iz hardvera izvukli maksimalne performanse. Ponosni smo što možemo da vas obavestimo da je Rebellion Entertainment zvanično usvojio „Mantle“ za njihovu dolazeću igru „Sniper Elite V3“, kao i za njihov novi "Asura" grafički endžin. Ponosni smo što možemo da objavimo da ćemo blisko sarađivati sa AMD-om na dodavanju podrške za „Mantle“ u naš „Asura“ grafički endžin, izjavio je Rebellion-ov CTO i ko-osnivač, Kris Kingsli (Chris Kingsley).

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan