logo
Redakcija

Valve greškom banovao igrače

31.07.2010. @ 10:00   #Novost

Tokom prethodne dve nedelje anti-cheat softver kompanije Valve je automatski banovao oko 12000 Call of Duty: Modern Warfare igrača. Ovaj servis je utvrdio grešku i želi da se igračima koji su neosnovano optuženi da varaju i izbačeni iz bojnog polja izvini tako što će im obezbediti besplatne kopije igre Left 4 Dead 2 u kojoj igrače očekuje susret sa zombijima. Predsednik Valve-a Gebe Newel je izjavio kako je u pitanju greška kompanije i izvinjava se za svaku frustraciju ili ljutnju koja je izazvana kod igrača. Valve softver koji detektuje varanje je kreiran 2002 godine i pomagao je u otklanjanju igrača koji varaju u različitim igrama još od Counter Strike.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan