Dao sam minus ali mozda nisam u pravu.Naime,uredjaj je kapaciteta 1tb ali u stvarnosti ima 931gb.To je manje jedno 6-7% ali to nigde ne pise.Da li je to normalno ili nije neznam jer nisam strucan iz ove oblasti ali mi smeta,zato sto nije nigde naglaseno. +:dobar kapacitet za solidan novac -:manje kapaciteta nego sto pise
Svaki hard ima manje kapaciteta nego što piše!! To je valjda zato što megabajt i kilobaj nisu isti, jer jedan megabajt ima 1024 kilobajta a ne 1000, što bi bilo logičmo. Pa se onda tu računa... Sve u svemu svaki hdd uvek ima manje, ništa novo! I mene je to nerviralo u početku, baš sam se bio smorio a uzeo sam poveći kapacitet. Pozz