
<b>Beograd, 18. septembar 2017. godine</b> – Od juna, kada je Vip predstavio NEO tarife koje nude neograničenu komunikaciju prema svim mobilnim i fiksnim mrežama u Srbiji, do sada, već više od 100.000 ljudi odlučilo je da razgovara i šalje poruke u domaćem saobraćaju bez ikakvih ograničenja.
<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/yhrLkLlVIh0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Da je uvođenjem tarifa sa neograničenim minutima i porukama dat odgovor na potrebu korisnika, jasno pokazuje i činjenica da je od uvođenja NEO tarifa više od 50% korisnika koji su menjali operatera uz zadržavanje broja, izabralo Vip.
Pored neograničenih razgovora i poruka NEO postpejd tarife nude i gigabajte za surf u najbržoj mobilnoj mreži u Srbiji. Svi novi ili korisnici koji obnove ugovor mogu izabrati NEO 2 tarifu sa 2GB već od 999 dinara, uz dvogodišnju ugovornu obavezu.
Operater VIP-a me je gnjavio deset dana da produžim ugovor (Sigurica - stariji sin) uz određene pogodnosti. Na moju konstataciju da sam planirao uzeti i telefon i možda drugi paket, on mi rekao da to uopšte neće biti problem preći, biće pogodnosti u toku leta i dobrih paketa i popusta na telefone, kada se odlučim. Ajd, ako može, pristanem ... Tri dana po potpisu ugovora koji je stigao njihovom kurirskom službom, oni objave NEO tarife ... Odlepio sam ... Mesec i po kasnije, kada su se stvorili uslovi da i mlađem sinu obnovim ugovor, odem u njihovu prodavnicu ...Ljubazne devojke, bez prigovora, svaki put, objasnim da sam došao da produžim ugovor i promenim ovaj već potpisani i uzmem telefon ... NARAVNO DA OD PROMENE PAKETA NEMA NIŠTA NAREDNE DVE GODINE ... Uzmem telefon na onu siguricu, učinilo mi se povoljnije ... šta ću, uzmem Neo, mlađem ... I sad možete misliti kako je napeta situacija, kada jedan ima sve pogodnosti, a drugi mora da se ustručava ...