logo
Redakcija

Vlasnici Wii-a će koristiti daljinski

31.05.2006. @ 14:00   #Novost

Vlasnici Nintendo-ve konzole Wii će koristiti jedinstveni daljinski upravljač ove konzole da surfuju po internetu. Prema rečima izvršnog potpredsednika Opera-e za uređaje daljinski upravljač je veoma napredna alatka i Opera planira da je koristi sve njegove prednosti i da pomoću njega obezbedi surfovanje Web-om. Ljudi iz Opera-e veruju da online igranje će imati ključnu ulogu u uspehu Nintendo-ve nove konzole, i naglašavaju da se internetu pristupa na sve više i više načina i sa sve više mesta tako da je samo bilo pitanje vremena kada će se to proširiti i na igračke konzole.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan