logo
sasa

VTX3D Radeon HD 3650 512MB GDDR2 512MD2-V2

06.01.2010. @ 12:23   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

Ljudi,jel ima neko ovu graficku-vredi li sta? Kako pokrece novije igre,treba mi za rezoluciju 1024x768 i ne mora da budu podesavanja na high

4 komentara

Dragan
06.01.2010. @ 14:04 #d4487e57

Gledaj grafiku sa bat DDR3 memorijom i minimum 128 bita, sa ovom bi teško nešto igrao na high.

Nikola
10.03.2010. @ 21:01 #9dd2b875

Ovo ti je sasvim OK za to sto hoces, sve ce da klizi na medium u 1024x768 provereno

Darko
21.06.2010. @ 18:56 #1489d946

Moze li ovo na PCI Express x16?

Marko
22.06.2010. @ 09:17 #5a096156

Naravno da može, bitno je samo da je PCI slot, nebitno koja je verzija.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan