Zna li neko kolika je normalna radna temperatura ove grafičke kartice. Pošto meni meri od 75-83 C. što je po meni mnogo... -:Greje se mnogo???
Imam ovu graficku vec nekih 3 meseca , super je po meni..... moze za sad da mi izvuce sve igrice sem gta4, @ Daniel, temperatura je 39-42c kad je na leru, proveri kuler na grafickoj, mozda je on u pitanju......
Ja imam verziju sa pasivnim hladjenjem kad montiram kuler na leru pokazuje 25 stepeni ali imam problem sa takozvanim pucanjem textura na starijim igrama novije glatko idu zna li neko resenje probao sam sve moguce drajvere
moja u svom 4. mesecu bacila riku...tj ne sam graficka nego ventilator, ali veliki plus je to sto ima 24 meseca garancije :) +:cena,HDMI