logo
Daniel

VTX3D Radeon HD 4350 512MB GDDR2 R71BL-NE3H-VX

04.11.2010. @ 09:25   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

Zna li neko kolika je normalna radna temperatura ove grafičke kartice. Pošto meni meri od 75-83 C. što je po meni mnogo... -:Greje se mnogo???

3 komentara

Nikola
11.11.2010. @ 13:51 #9db346a8

Imam ovu graficku vec nekih 3 meseca , super je po meni..... moze za sad da mi izvuce sve igrice sem gta4, @ Daniel, temperatura je 39-42c kad je na leru, proveri kuler na grafickoj, mozda je on u pitanju......

Brzi
27.01.2011. @ 18:26 #ceb9ae86

Ja imam verziju sa pasivnim hladjenjem kad montiram kuler na leru pokazuje 25 stepeni ali imam problem sa takozvanim pucanjem textura na starijim igrama novije glatko idu zna li neko resenje probao sam sve moguce drajvere

raky
31.03.2011. @ 11:21 #5d8f4a88

moja u svom 4. mesecu bacila riku...tj ne sam graficka nego ventilator, ali veliki plus je to sto ima 24 meseca garancije :) +:cena,HDMI

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan