logo
vlado nk

VTX3D Radeon HD 5550 2GB GDDR3 VX5550 2GBK3-H

20.12.2010. @ 02:33   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

Kako se pokazala,hitno mi je?Hvala! -:ne znam

8 komentara

Nikola
27.12.2010. @ 18:15 #e29acda3

Za te pare nemas bolju, imam je i nisam se pokajao sto sam je kupio

vlado nk
29.12.2010. @ 18:21 #f35ed755

Hvala Nikola,ja sam pretpostavljao da je dobra.Pozdrav!!!!!!!!!

NyKyHD
19.01.2011. @ 11:10 #368c3e14

Super grafa ako skupim pare kupujem je :)

marko
28.01.2011. @ 16:58 #b20f1b89

ljudi nemojte ovo kupovati grafika je uzas zivi greje se za medalju kuler ko i da nema a performanse nigde nju sam dobio uz kupljeni racunar i sutra dan sam kupio drugu znaci nisam mogao ni nfs undercover na medijumu da igram kanta od grafike dobra je samo za filmove ako je i za njih nebi me cudilo da nemoze da izreze blu rey film promasaj zivi

Vojvoda
25.02.2011. @ 19:17 #84ab1c4d

potarace vecinu igara sa umerenim setovanjima, mali je potrosac, ima nepotrebnih 2GB memorije i to joj podize cenu.Ipak bih isao na 5670 ako su ove cene koje su navedene @marko grafika da izreze blue ray film?!naravno da ne moze, budalastine +:solidna i dovoljno napredna -: cena bliska 5670

highlander
23.05.2011. @ 02:40 #1ac42900

Za ove pare moze da se nadje 5750 ili nvidia gts250, a to su daleeeeeeeko brze spravice, samo neinformisanost moze da bude razlog kupovine ovako necega... -:ovo moze da se kupi samo ako se bas nista nezna o racunarima

marun
05.06.2011. @ 12:39 #a4558af7

pa sta ti oceku jes do ddr3 graficke molim te? +:odlicna

matejic
12.02.2012. @ 13:53 #b2319df9

nije u pitanju ddr3 :D

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan