Kako se pokazala,hitno mi je?Hvala! -:ne znam
Za te pare nemas bolju, imam je i nisam se pokajao sto sam je kupio
Hvala Nikola,ja sam pretpostavljao da je dobra.Pozdrav!!!!!!!!!
Super grafa ako skupim pare kupujem je :)
ljudi nemojte ovo kupovati grafika je uzas zivi greje se za medalju kuler ko i da nema a performanse nigde nju sam dobio uz kupljeni racunar i sutra dan sam kupio drugu znaci nisam mogao ni nfs undercover na medijumu da igram kanta od grafike dobra je samo za filmove ako je i za njih nebi me cudilo da nemoze da izreze blu rey film promasaj zivi
potarace vecinu igara sa umerenim setovanjima, mali je potrosac, ima nepotrebnih 2GB memorije i to joj podize cenu.Ipak bih isao na 5670 ako su ove cene koje su navedene @marko grafika da izreze blue ray film?!naravno da ne moze, budalastine +:solidna i dovoljno napredna -: cena bliska 5670
Za ove pare moze da se nadje 5750 ili nvidia gts250, a to su daleeeeeeeko brze spravice, samo neinformisanost moze da bude razlog kupovine ovako necega... -:ovo moze da se kupi samo ako se bas nista nezna o racunarima
pa sta ti oceku jes do ddr3 graficke molim te? +:odlicna
nije u pitanju ddr3 :D