logo
Nikola

VTX3D Radeon HD 5670 1GB GDDR5 VX5670 1GBD5-HV2

09.12.2010. @ 16:13   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

Kartica je super, best buy odnos:-)))

29 komentara

Zeljko
12.01.2011. @ 12:21 #444e06c5

Prije neki dan sam je uzeo i prezadovoljan sam :) Sa intel core 2 duo 3.00ghz i 3gb RAM-a perfektno radi a i cijena je pristupacna :)

aky89
13.01.2011. @ 10:52 #2335ef6e

Ja sam sebi mislio kupiti ovaj komp u pcpracticu,pa me zanima vase misljenje...kako ce terati pes 2010,gta IV,Crysis...hvala puno unapred Procesor Intel Core i3-540 3.06GHz Box Matična ploča ASRock Intel H55M-LE Memorija Kingston 4GB DDR3 1333Mhz Grafička kartica VERTEX ATI Radeon HD5670 1GB DDR5 Hard Disk Western Digital 1TB WD10EARS 64MB Caviar Green Kućište KME CX1967 500W Optički uređaj Samsung DVD-RW SH-S223C 22x speed

Zeljko
14.01.2011. @ 23:52 #139f3b8e

Ja mislim da ce lijepo radit i da ce biti dobar moja konf intel 2x3.00Ghz i 3GB RAM-a ide super sve gta iv mi je sve na high(ponesto i na very) a pes lagano.....ja igram u 1440x990 rezoluciji....

aky89
15.01.2011. @ 23:02 #1ea1b8bd

kralju hvala ti...ja sam se dvoumio izmedju i5 i i3 procesora...ne baca mi se 500-600 evra za racunar..samo da mi ide gta IV i pes 2010 kad se s drustvom zacugamo u kuci i zaigramo fudbala;) bitno da ne secka kad igram bilo koju od ovih igara..:) pozz drug

IvanN
06.03.2011. @ 10:44 #0c46d069

Zanima me,ako neko zna,da li je na ovoj kartici isti CHIP kao na Sapphire-ovim modelima,tj. Redwood,i da li su potpuno identicne kartice?Po brzini,memoriji i interfejsu jesu,ali me zanima protok...Hvala.

Dejan
31.08.2011. @ 16:48 #097956a3

pola godine mogu reci dosta ceste upotrebe, i izdahnula je. Tako da ne znam je li sta do mene, ali me je razocarala. +:pokrece sve na full, tiha -:crkla posle pola godine

loglog1973
06.10.2011. @ 15:57 #47a8eb7d

Meni je super ova graficka, igrano Crysis2, Metro 2033, GTA IV cak na HIGH na 1360x768. Valjda ne ce da crkne posle pola godine imam je vec 5-6 meseci. +:DDR5 1GB, DirectX11, cena -:Za sad nema

Aca98
14.11.2011. @ 21:11 #ca4c2282

ljudi meni kompijuter sluzi samo za igre....znaci moj procesor je AMD Athlon 2 X4 620 2,6 ghz (znaci quad-core),Imam 3GB DDR2 rama,nzm ni koju maticnu ali bojim se da imam napajanje 400w.Da li ce ovo moci kod mn...Imam losa iskustva sa Ati radeonom HD4650 512 mb DDR2,on skoro da i nemoze da pokrene gta 4 bez ikakvih bagova...Stavio sam rezoluciju 800x600 i sve detalje na minimum cisto da proverim kako bi radilo,kad ono on tek tada radi bez seckanja i bez ikakvih problema....recite mi da li bi neka graficka od 7000 odradila posao posto smatram da imam dosta jak procesor..Hocu da igram gta4 u rezoluciji 1440x900 bez seckanja....nek se javi neko ko se razume.... molim vas pomozite +:ATI RADEON HD4650 512 MB uzasssss....

Milisaw
24.11.2011. @ 11:46 #be6d54cd

Treba ti grafika u rangu ati6770 ili NVidia gts 450...

nenadyus
03.12.2011. @ 14:45 #3716aa5b

Imam je oko 4 meseca, za sada vecinu igara tera na high, neke i na ultra. Ne greje se i nije bucna. Jedina igra sa kojom sam imao problema je The Witcher 2, koja secka na Medium podesavanjima, ali je moguce da je proc tu glavni problem(AMD Athlon II 250). Cena je smesna, i za onoga ko nema veliki budzet, a zeli pristojnu grafu sasvim je dobra kupovina. U win7 x64 baca ocenu 7.0 pozz. -:videcemo jos

nenadyus
15.12.2011. @ 12:24 #8b6c5e4d

I evo samo desetak dana nakon sto sam je nahvalio izdahnula je, ili se bar tako cini. Tokom bilo kakvog opterecenja, bilo da je u pitanju igra ili HD film, slika pocne da treperi, a nedugo zatim pojave se strafte po ekranu i komp zakuca. Isprobao sam sve moguce drajvere izasle u prethodne 2 godine, ali ne valja. Radi ona kad nema graficki zahtevne aplikacije ili igra, ali nakon samo nekoliko minuta pod opterecenjem, pojavi se opisani problem. jedino sto mi preostaje jeste da trazim povracaj novca i uzmem nesto u cenovnom rangu, ili da je nosim u servis pa da rizikujem slkican kvar u narednom periodu. Na svu srecu pa maticna ima integrusu, inace bi sad prso, s obziro da idu praznici i da cu verovatno cekati punih 40 dana za servis. Naravucenije - Izbeci je u najsirem mogucem luku. Ko mi je kriv kad sam se stekao za nekoliko evra za Sapphire.

djuka
20.12.2011. @ 22:54 #1077dd51

koja je bolja ova ili ova 9500 gt 1gb ddr2 +:molim odgovor

Marko
21.12.2011. @ 14:10 #e5dd30d1

Ovaj je bolja čak i od 9600GT, tu su negde sa 9800GT.

mix
10.01.2012. @ 14:11 #e888d129

dali je bolja ova ili hd 6670 hocu da igram gta4 na high sa rezolucijom 1280x1024

Darko
10.01.2012. @ 14:27 #022d9d0e

Nema neke velike razlike, samo što je 6670 novija.

Znalac!
21.01.2012. @ 09:15 #bd26027c

Ima dosta velike razlike, cela ploca je drugacija, drugo jezgro, radni takt. Ne lupajte ako ne znate. Performanse u radu su takodje bolje, 6670 je brza ima podrsku za OGL 4.0 i Shader model 5.1 dok ova nema +:ispravljam krive drine! -:ispravljam krive drine!

MDK
04.02.2012. @ 21:18 #1ca63ed6

5670 i 6670 imaju puno razlika. Glavna razlika je u broju procesorskih jedinica koje obrađuju grafički zahtevne zadatke (čitaj:igre). 5670 - 400/20/32/8; 6670 - 480/24/32/8. broj stream procesora/texturni procesori/ROP procesori/ROP color procesori. U prevodu na srpski: 6670 je jača na papiru za nekih 30% od 5670. Takođe 6670 je manji potrošač i bolje optimizovana. +:Jednom za sva vremena... -:Pozdrav svim "stručnjacim"...

Ivan_La
29.02.2012. @ 23:59 #ac0e1225

Grafička kartica koja ima grešku fabričku,sama po sebi i radi samo sa "stock" driverima sa diska,neprocenljivo...Već godinu dana pokušavam da nađem rešenje kako da izbegnem taj "FREEZE" bug sa novijim driverima,i nema pomoći.Na dosta foruma se ljudi žale u vezi istog problema,znači drajver ne pomaže,samo reklamacija...Kada sam je kupio Sapphire model je bio skuplji od ove oko 1000 din,a sada se i kajem što nisam dao još toliko para. +:Povoljna beše,cena-performanse -:Bagovita,i bljak...

loglog1973
13.04.2012. @ 16:07 #9fd24c96

@IvanLa U kom smislu "FREEZE"? Da li zakoci graficka, ili se restartuje komp ili se javi BSOD pa se restaruje. Posto se kod mene javlja BSOD, pa se komp, restaruje, ne znam da li je zbog graficke, zato pitam ?? +:@IvanLa -:@Ivan_La

Milan
29.06.2012. @ 01:16 #d2913417

Evo i mene je strefio Frezze bug srecom kad sam kupovao komp dobio garanciju na 3 godine ali sad cu da se nacekam dok stigne sa servisa . . radila vise od godinu dana i od kad sam kupio lcd tv nakacio na hdmi u dualu sa lcd 22" preko dvi porta i pocela je da zeza , u sred igrice samo zaledi , zuji , kmeci u prevodu umire . . vidim da ljudi imaju opsti problem sa njom tj ta fabricka greska . . zaobidjite u sirokom luku =) +:Nista pozitivno -:Jebeni FREZZE

Alex
03.08.2012. @ 16:31 #84184bec

Imam je evo vec godinu i po dana i od prvog dana je maximalno kidana u svim igricama jer volim da vidim lepu grafiku i bez problema radi. Jednom recju odlicna grafika koja u Mafiji 2 sa ukljucenim PhysX (moze na Ati grafikama ali koristi CPU umesto dodatnog procesora na Nvidia grafikama) tera na 60 frejmova sve na Ultra. Svaka preporuka da je uzmete +:Nije losa,vuce sve novije igre na solidnim podesavanjima -:Ponekad je mnogo bucna ali to je retko kad

Alex
03.08.2012. @ 16:32 #0f62f649

Posle sam se setio meni radi bez problema na najnovijim drajverima 12.6 bez ikakvog Friza.

Nikola
05.03.2013. @ 10:57 #bf16b943

Da li mogu kombinovati ovu graficku na maticnu plocu NF-MCP61 (PCI-Express,Max.sup : x16) ,RAM Memorija(ako ima nekakve veze sa grafickom,mada..) je 1gb DDR2 , procesor je AMD Atholn 64 3200+ ? Pozdrav

Nikola
05.03.2013. @ 11:00 #abc23c1c

..I ako bi neko mogao da mi posalje neku drugu graficku koja moze da se kombinuje sa ovakvim kompom da je kapaciteta od 1gb do 2gb

Danilo
05.03.2013. @ 13:44 #96072212

Možeš, mada ti je slab procesor i imaš malo ram memorije, sa 1GB teško da ćeš moći nešto da pokreneš.

Pera
14.09.2013. @ 21:07 #5a1d74ee

Da li bih moga ovu graficku da stavim na maticnu msi g31m3v2

MILAN
01.07.2014. @ 14:07 #f6546ca9

Da li porzava ova grficka karta igricu Batlefaild 3 ?

Radivoj
20.08.2014. @ 10:10 #1787e30a

Da li bi sa ovom grafičkom kadricom mogao da igram neke novije igre? Imam dobar procesor do sada je sve novije igre podržao i 8 GB rama. Hvala unapred!

Nebojsa
30.01.2015. @ 22:12 #31c7f361

resio sam problem random smrzavanja pri surfovanju blagim overklokom idle rezima default clock 167 sam stavio na 200 mhz i memoriju sa 200 na 400 i resen problem nema vise smrzavanja ali gubise malo na ustedi elektricne energije... +:solidno radi -:zamrazva se slika uglavnom prilokom surfovanja u igrama redje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan