logo
branko

VTX3D Radeon HD 5670 512MB GDDR5 512MD5-HV2

27.12.2010. @ 11:26   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

jel ima ko ovu grafu? jel vredi to uzeti imajuci u vidu naziv marke

4 komentara

54rwgq
07.03.2011. @ 17:51 #e73f0d5c

VTXD je powercolour-ov brand za istocnoevropsko i azijsko trziste koliko sam upucen. Ako je ima po ovoj ceni uzimaj

dami
10.04.2011. @ 13:55 #4b4b9848

Kupio sam ovu graficku i prezadovoljan sam,u pocetku sam bio skeptik sto se tice marke ali sam koristeci shvatio da je odlicna!Imam 4 godine star racunar i racunar je sa njom prodisao,ne trosi mnogo struje,gura sve igrice jednostavno extra graficka za male pare!!! +:jeftina,odlicna

mire
29.09.2011. @ 21:16 #0221f532

odlicna grafika za igre tipa cod4,cod5,mw2 i sl... sad sam probao battlefield 3 beta na onoj ogromnoj mapi Caspian border, jednostavno neigrivo, sve na low sa 800x600 imam 25 do 35 fps uz strasan lagg i stutering... naravno na tim podesavanjima igra izgleda odvratno... vreme je da penzionisem ovu grafiku, dobro me je sluzila al vreme ju je pregazilo... preporucujem je svima kojima pc ne sluzi za najnovije igre i koji koriste pc za gledanje hd filmova i igranje flash igrica na fejsbuku... +:dobro me sluzila a i jeftina je -:nove igre zahtevaju bolju graficku od ove definitivno

dragan
13.11.2011. @ 08:21 #e80ee2f4

kakav imas procesor i koliko imas memorije nebi ja reko da je grafa problem ,moyda igra ima bug ili ti je slab racunar +:pitanje za mireta

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan