logo
pazi ovako

VTX3D Radeon HD 5770 1GB GDDR5 1GBD5 VX5770-1GBD5-HV2

06.06.2010. @ 13:32   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

pazi ovako, uzeo sam je pre oko 2 nedelje, u vantage-u gpu rezultat je na iz kutije izvadjena imala oko 9500, stavio sam katalist 10.5 otisao u ati overdrive i postavio skalu na max i to bez dizanja napona. (postoji nacin da se otkljuca sa asusovim biosom, ali garancija:)), znaci 960 za jezgro i 1425 za memoriju! skor u vantage-u je sa 9500 otisao na 11100 za gpu. temperature su bile u granicama normale plafon 78 pri punom opterecenju. ja prezadovoljan za 12 i kusur hiljada kartu. pa ti razmisli da li da uzmes ili ne:) +:oc potencijal -:buka zbog referentnog kulera

13 komentara

Adi
01.07.2010. @ 16:13 #76992336

Jel ima jos neko ovu karticu, iskustva?

Dark Lone
24.12.2010. @ 01:06 #031c9544

Slusaj ako hoces da uzmes ovu karticu super je ali NEMOJ NIKAD DA OVERKLOKKUJES MEMORIJU PUNO!!! zato sto ona najbrze crkava uzmi samo ako ti nije dovoljno snage malo overklokuj gpu BEZ DIZANJA NAPONA ako dizes napon ide temperatura gore a ovo je ipak stock kuler ne preporucuje se bas neko eksperimentisanje,u ovom slucaju samo uzmi stavi gpu da ti bude 900MhZ i Nemas potrebe sta vise da diras ;). IZ ISKUSTVA TI GOVORIM :).pozdrav. SVRATI>>>> overclock.net +:ZA ADI-a **************************************** -:NE SLUSAJ OVOG DOLE!!!

Avaks
27.01.2011. @ 03:07 #a784b709

Posjedujem navedenu karticu par mjeseci i mogu reci da sam dosta zadovoljan sto se tice performansi... Za OC nisam imao potrebe s tim da igram na 20'' monitoru (1600x900)! Sto se tice novijih igara Fallout New Vegas, COD Black Ops, Hot Pursuit i GTA IV (koje trenutno igram) sve idu na High bez problema! Jedino sto nekome moze smetati je buka koju cooler proizvodi pri vecim opterecenjima dok su temperature oko 70 stepeni pri punom opterecenju... Sve u svemu prolazna ocjena! +:Cijena/performanse

Marko
01.02.2011. @ 16:53 #53432740

4870 ili 5770. Sta je pametniju kupiti?

Darko
03.02.2011. @ 09:03 #e24bbcdf

5770 naravno, mada ako imaš malo više para, 6850 je best buy.

draganing
06.02.2011. @ 18:31 #dde7658f

Moze li na plocu sa PCI Express 2.0 da radi ova kartica sa PCI Express 2.1? Velika nedoumica?

Dark Lone
16.02.2011. @ 12:01 #659bd8e6

Moze,bez problema,pozdrav. +:ZA Draganin-ga

Zajcev
16.02.2011. @ 17:56 #ba3d798d

Videte ovako, uzeo sam matichnu ASUS P7P55D-E LX, procesor INTEL i3-540 i tako dalje, samo sam hteo da napomene najvaznije komponente. Naravno ugradio sam ovu grafichku i za sad sam zadovoljan, tera sve shto sam probao i nemam nikakvih problema. Shto se tiche minusa, to jedino moze da bude buka, jer ima mnogo veliki kuler i zbog toga, ali shta je tu, sve grafichke su takve danas tako da manje-vishe ne mozete da izbegnete. Ja problem buke reshavam tako muzikom i to je to. Takodje ko se dvoumi izmedju proizvodjacha ovog VTX i npr. Powercolor neka uzme ovu jer mi je chovek u radnju u kojoj sam kupovao rekao "Kad bi hteo da kupish PowerColor ja bih te maltene morao naterati da uzmesh VTX jer je bolja i jedna ozbiljna firma..." Nadam se da sam bio od pomoci :) +:sve na high,cena

Nino
28.03.2011. @ 02:40 #5d132df4

VTX3D i PowerColor su dva brenda TUL korporacije..

simke
29.03.2011. @ 09:59 #053068c7

6850 ima 7.7, pa me interesuje koliko ova ima? +:koja joj je ocena u win 7

miki
02.05.2011. @ 14:15 #adce8640

kod mene je ocjena 7.4 i kartica je odlična

@nenad
06.06.2011. @ 21:05 #32b0fca4

CLUB3D+POWERCOLOR=TUL CORPORATIONS!

nemanja
16.06.2011. @ 15:02 #adb20101

zanima me da li ce raditi dobro na ovoj konfiguraciji,unapred hvala Intel Pentium Dual Core E5300 2,60ghz,2GB RAM DDR2,Maticna-P5KPL/1600 G31,napajanje 550W.ja mislim da hoce ali me zanima vase iskreno misljenje,hvala

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan