logo
Kele

VTX3D Radeon HD 5850 1GB GDDR5 1GBD5-MDH

13.02.2010. @ 16:43   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

Ne pratim bas pomno ovu bransu. Hoce li mi neko reci ko su ovi? I zasto su najskuplji. Bio sam njihovom sajtu i imaju samo grafiku. Ko su? Sta su? Ciji su? -:Sta je sada ovo?

6 komentara

dsf
14.02.2010. @ 15:51 #5ee87e8b

Najskuplji su zato sto su u COMTRADE-u...kartica nije nista specijalno...referentna je kao i sve ostale

aca
16.02.2010. @ 10:52 #c6434406

tajvanci isti shit kao svi ostali

Mirko
16.02.2010. @ 13:40 #09d4470e

Kažeš tajvanci šit, verovatno nisi svestan koje su sve firme tajvanske, Nvidia, Asus, Gigabyte, ni sam ne znam koje još..

goran
16.02.2010. @ 19:54 #6003ef29

opet replika mirku, nvidia nije tajvanska firma vec americka, tj najveci proizvodjac gpu na svetu, mislim softferski, a tajvanske firme su abit, as rock, asus, gigabyte, xfx, tul corporation,saphire.......... sav krem it industrije se nalazi u tajvani i aziji!!!!!!!!!!!

Mirko
17.02.2010. @ 10:41 #9a496432

Zapravo Nvidia je američko-tajvanska firma, znači zajednička. Suština je sledeća da su tajvanci daleko od šita. +:Za Gorana

goran
17.02.2010. @ 14:50 #f83ae49d

to je cinjenica i tu si 100% u pravu mirko!!!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan