Ne pratim bas pomno ovu bransu. Hoce li mi neko reci ko su ovi? I zasto su najskuplji. Bio sam njihovom sajtu i imaju samo grafiku. Ko su? Sta su? Ciji su? -:Sta je sada ovo?
Najskuplji su zato sto su u COMTRADE-u...kartica nije nista specijalno...referentna je kao i sve ostale
tajvanci isti shit kao svi ostali
Kažeš tajvanci šit, verovatno nisi svestan koje su sve firme tajvanske, Nvidia, Asus, Gigabyte, ni sam ne znam koje još..
opet replika mirku, nvidia nije tajvanska firma vec americka, tj najveci proizvodjac gpu na svetu, mislim softferski, a tajvanske firme su abit, as rock, asus, gigabyte, xfx, tul corporation,saphire.......... sav krem it industrije se nalazi u tajvani i aziji!!!!!!!!!!!
Zapravo Nvidia je američko-tajvanska firma, znači zajednička. Suština je sledeća da su tajvanci daleko od šita. +:Za Gorana
to je cinjenica i tu si 100% u pravu mirko!!!