Ova kartica mi je stigla danas kao zamena za 5670 koja je imala manu sa zamrzavanjem slike i novijim drajverima.Za ovaj keš bolje nema rekao bih,tv tuner nisam probao(i nemam potrebu) Dirt 3 na HIGH podešavanjima i rezoluciji 1920x1080 u 45fps bez klokovanja. +:Cena-Performanse -:Prethodni model imao manu(5670)
Misil da je ova grafa mogla mnogo vise od ovoga sto jeste. +:ako ne gresim ova grafika ima podrsku za 3d -:cena,samo 128 bita
Da i samo 800 mhz na magistrali