logo
HD 6670

VTX3D Radeon HD 6670 1GB GDDR5 VX6670 1GBD5-H

19.09.2011. @ 15:06   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

Graficka je extra tera sve igre dosad na maximalnim detaljima kupio sam komp pre 2 dana sa ovom grafom +:Super graficka -:Prevelika

4 komentara

Duda
04.11.2011. @ 17:22 #9c9d066f

moze li da tera gta 4 na maximum ?

Aca98
14.11.2011. @ 22:04 #2e4bfb08

Moze li da tera gta 4 na max....u rezoluciji 1440x900?????

Mirko
15.11.2011. @ 15:30 #d02fcda6

Teško, ali će 6750 moći.

MILOVAN GROZNI
07.04.2012. @ 06:24 #cc076e9c

Rodjače imam grafiku gforce 7300 i gura expanziju 2 call of duty ...na plazmi od 32 inc.....a ti pitaš dal će gta da ti radi na moni toru od 19 inc....

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan