Graficka je extra tera sve igre dosad na maximalnim detaljima kupio sam komp pre 2 dana sa ovom grafom +:Super graficka -:Prevelika
moze li da tera gta 4 na maximum ?
Moze li da tera gta 4 na max....u rezoluciji 1440x900?????
Teško, ali će 6750 moći.
Rodjače imam grafiku gforce 7300 i gura expanziju 2 call of duty ...na plazmi od 32 inc.....a ti pitaš dal će gta da ti radi na moni toru od 19 inc....