logo
aky89

VTX3D Radeon HD 6770 1GB GDDR5 VX6770 1GBD5-H

21.05.2011. @ 18:43   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

kakva je ova graficka??da li je neko ima i kako se pokazala??pozzz

8 komentara

Zx
24.05.2011. @ 17:04 #2530e04a

Mislim da je ovo rebrand 5770, tako da mislim da se ne isplati kupovati je sad, bar dok padne još cena ispod 100€ ,a 5770 ima da se nađe za 82€

drum
30.05.2011. @ 14:16 #79b0a0ba

Ja uzeo Power Color 6790 za 10900 din,koja je ipak 256bit,tako da ova je neisplativa.

Phenom
11.07.2011. @ 09:48 #7df7da26

Gde si uzeo 6790 za 10900 din?

Dejan
15.07.2011. @ 15:20 #2486e9a7

Zx, ako ovo budeš pročitao, reci mi molim te gde ima da se nadje 5770 za 82eur? Naravno, ukoliko je dozvoljena ta vrsta reklame

Sale
15.08.2011. @ 12:38 #3f9be6d1

Može li ova grafa na pcie x 16(ovde piše da je pcie 2.1)?

Milan
16.09.2011. @ 10:57 #f36b1cb6

Najjeftinija 6770 a razlike u performansu sa drugim 6770 nema.Kao što rekoh mnogo dobro podnosi zagrevanje ,kod mene bez problema šljaka i na 85 stepeni.Kuler se nešto malo više čuje kad je stavljen u default ali se u catalyst control centru i brzina fana može podešavati(kod mene u zahhtevnim igricama radi na 60-70 %)tako da i to nije problem.Na rezoluciiji 1440x900 Metro 2033 very high(DX9) 35 FPS prosek,a The Witcher 2 uključeno sve (osim uber samplinga)40 FPS,tako da topla preporuka! +:Odlično podnosi zagrevanje

iPLAY
12.10.2011. @ 11:16 #afab4c8c

Čitao sam po forumima da se ova kartica grije čak i na 82°C, međutim kada sam je ugradio i pokrenuo "F1 2011" na "High detaljima" uz "4x AA", temperatura grafičke je dostigla max. 62°C (na brzini ventilatora od 60%), dok je u idle mode oko 39/40°C (sa brzine ventilatora na 35/37%) (ali vjerovatno ima i veze s tim da mi je kućište Thermaltake V3 sa 2x 120mm ventilatorima). Radio sam malo Benchmark sa F1 2011 i dobio sljedeći rezultat: Rezulocija: 1280x1050 Detalji: High Anti-Aliasing: x4 DirectX: 11 In-Game Benchmark izveden na stazi: Monaco Minimalni FPS: 38 Prosječni FPS: 48 Ja lično, prezavodoljan za ovaj novac. +:Performanse, mala potrošnja struje, 800 Stream Procesor, niska temperatura zagrijavanja (sa Thermaltake V3 i 2x 12cm ventilatorima) -:za sada ih nema...

Marko
13.05.2012. @ 09:59 #c3120b72

Savetovao bi ljude da ovu grafu izbegavaju u širokom luku jer se pri malo većem opterećenju(pri igranju igrica)na ekranu pojave beli valovi koji idu gore-dole(posebno vidljivi na tamnijoj pozadini)ia ne radi se o tome da je temperatura grafičke visoka(55-60 stepeni). -:Čudni belii valovi na ekranu pri igranju igrica

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan