logo
M93DS

VTX3D Radeon HD 6790 1GB GDDR5 VX6790 1GBD5-DHV2

14.11.2011. @ 12:59   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

Ljudi jer je probao neko ovu graficku i kako se pokazala posto je dobrih perfomansa i ima 256 bita ?

6 komentara

6790
14.11.2011. @ 22:59 #0e93cfa4

Pogledaj na youtube-u; tu ce ti sve biti jasno....

ivan
17.02.2012. @ 18:56 #581c1ed8

ja vec imam VTX3D graficku, radi kao sat....dobar je to proizvodjac!! s obzirom na cenu i karakteristike....ovo je extra...256bit-a za 100e!! extra!!

Vlado nk
18.05.2012. @ 20:25 #91e8617f

Recite mi ,da li je bolje uzeti Nvidiu 550 ti, 192 bita,mislim zbog drajvera koji su bolji kod nje? Hvala!

Wasta
25.05.2012. @ 19:16 #39ec94c5

Nije bolje.Jača je 6790 +:Vlada nk

Vlado nk
01.06.2012. @ 11:55 #26c0162c

Hvala puno!!!!!!!!! +:odlicna

dejan
31.08.2012. @ 00:23 #d09f0797

Ima isti dizajn hladnjaka i venta,kao PC tako da kontam da se dere u radu kao i svaki drugi PC u ovom izdanju Kulera i hladnjaka. Ako gresim neka me neko ispravi ! +:ok grafa po testovima -:ista ko powercolor

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan