Stvarno dobra grafika +:qq majko moja
dali moze neko vise da mi kaze o performansama za ovu karticu?hvala unapred!
izuzetna graficka za te pare nema bolje!svaka preporuka za nove kupce imam je dva meseca i sve novije igrice poput crysis i druge gura na maksimum bez i jedne greske.SVAKA PREPORUKA!!!
U kulturno provetrenom kućištu kartica je nečujna pored ostalih komponenti. Uz C2D CPU tera aktuelne naslove bez problema. Odlična kupovina. +:Brzo, tiho, nema šta ne može da sažvaće u fullHD -:samo 2 godine garancije
Evo sad dok pisem ovo temperatura graficke je 56 stepeni !!! a samo mi je mozilla pokrenuta trenutno ... ovu karticu imam 3 dana, igrao sam World of Warcraft na 1920x1080 rezoluciju jedva radi... Ne znam sta da radim, mislim da cu da je vratim...
ne lupaj molim te.ti si onda dobio neku fail karticu ova karta je super i tisa i manje se greje od svih drugih modela.ako ti toliko lose radi samo je reklamiraj dobices drugu a sto se WOWa tice radi na max kao i mnoge novije igrice +:hahaha
koji cpu imas bez phenom x4 nista ne vredi ova karta
Posto se bavim hardverom imao sam prilike da isprobam vise modela Ati 6850 ( powercolor, saphire obicne i vapor-x, asus i gigabyte). I onda slucajno dodje na red VTX3d 6850 x editions, bio sam sumljicav prema ovom brendu, ali mom iznenadjenju nije bilo kraja tiha( najtisa od svih) brza(najbrza) i hladna egal sa vapor-x modelom. Sjajna kartica koja me odusevila u svakom pogledu i toplo je preporucujem svim potencijalnim kupcima! +:fabricki o.c,tiha, hladna, jaka...
jel bi terala sve nove igre na ultra sa procesorom Intel® Pentium® Processor E6600 (2M Cache, 3.06 GHz, 1066 FSB) i 6 gb rama (1333) na 1920x1080 +:za sad dobra
Skoro sve, cpu je Dual Core pa bi te malo kočio, klokni ga što više možeš..
@darko Ovo nije x edition
Jel moze neko da mi kaze koliko napajanje treba za dve povezane u CF?
Treba ti 600-650W firmiranog napajanja.
VTX3D i powercolor ista firma :) druga nalepnica imam power color 6850 već 6 meseci i neam zamerke tiha brza sve na full tako da su best bay te dve kartice u ceni i perfomansama.glupo je davati 30 evra više za skuplčje modele koje su frabrički klokovali to možete i sami.probap išla gpu 950 meorija 4500 bez problema.Mada za owerclockom neam potrebe sve guraju i ovako :)
Poslje pola godine riknula nazalost .Imam garanciju od 2 godine pa sad cekam novu .Nije se pretjerano grijala i sve je pustala na ultra.Do sada sa nvidiom nisam imao problema imao sam assus ,gigabayte ,palit graficke i đavo mi nije dao mira da kupim ovo razocaranje ... +:brza i tiha
Grafa je odlicna radi ko sat ja je imam eo sad ce 2.5 god Sve na ultra siba! a za Minu razocarenje nije grafa neg nesto drugo u tvom kompu ova grafa trazi 500w dobrog napajanja sa 25A. Inace je super tiha i ne grije se puno. Preporuka za svakoga +:Odlicna