logo
Mila

VTX3D Radeon HD 6850 1GB GDDR5 VX6850 1GBD5-DH

30.03.2011. @ 13:16   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

Stvarno dobra grafika +:qq majko moja

15 komentara

vlada
19.05.2011. @ 14:22 #d59afb45

dali moze neko vise da mi kaze o performansama za ovu karticu?hvala unapred!

dejo
24.05.2011. @ 21:18 #64ecdb54

izuzetna graficka za te pare nema bolje!svaka preporuka za nove kupce imam je dva meseca i sve novije igrice poput crysis i druge gura na maksimum bez i jedne greske.SVAKA PREPORUKA!!!

multipleX
08.07.2011. @ 00:27 #8af4c4e3

U kulturno provetrenom kućištu kartica je nečujna pored ostalih komponenti. Uz C2D CPU tera aktuelne naslove bez problema. Odlična kupovina. +:Brzo, tiho, nema šta ne može da sažvaće u fullHD -:samo 2 godine garancije

Lex
01.10.2011. @ 04:20 #02fb5757

Evo sad dok pisem ovo temperatura graficke je 56 stepeni !!! a samo mi je mozilla pokrenuta trenutno ... ovu karticu imam 3 dana, igrao sam World of Warcraft na 1920x1080 rezoluciju jedva radi... Ne znam sta da radim, mislim da cu da je vratim...

nemanja
08.10.2011. @ 21:36 #1cfc3730

ne lupaj molim te.ti si onda dobio neku fail karticu ova karta je super i tisa i manje se greje od svih drugih modela.ako ti toliko lose radi samo je reklamiraj dobices drugu a sto se WOWa tice radi na max kao i mnoge novije igrice +:hahaha

mare
18.01.2012. @ 01:05 #ee5cf7ac

koji cpu imas bez phenom x4 nista ne vredi ova karta

darko
19.01.2012. @ 15:44 #4eb85982

Posto se bavim hardverom imao sam prilike da isprobam vise modela Ati 6850 ( powercolor, saphire obicne i vapor-x, asus i gigabyte). I onda slucajno dodje na red VTX3d 6850 x editions, bio sam sumljicav prema ovom brendu, ali mom iznenadjenju nije bilo kraja tiha( najtisa od svih) brza(najbrza) i hladna egal sa vapor-x modelom. Sjajna kartica koja me odusevila u svakom pogledu i toplo je preporucujem svim potencijalnim kupcima! +:fabricki o.c,tiha, hladna, jaka...

dejan
30.01.2012. @ 21:56 #1820b994

jel bi terala sve nove igre na ultra sa procesorom Intel® Pentium® Processor E6600 (2M Cache, 3.06 GHz, 1066 FSB) i 6 gb rama (1333) na 1920x1080 +:za sad dobra

Darko
31.01.2012. @ 13:39 #ab4fcd35

Skoro sve, cpu je Dual Core pa bi te malo kočio, klokni ga što više možeš..

bosko
05.03.2012. @ 13:36 #7052e1c5

@darko Ovo nije x edition

Bojan
29.04.2012. @ 12:52 #efc902cb

Jel moze neko da mi kaze koliko napajanje treba za dve povezane u CF?

Marko
29.04.2012. @ 12:58 #30abcb9d

Treba ti 600-650W firmiranog napajanja.

jeffta
13.05.2012. @ 08:32 #bb0098e7

VTX3D i powercolor ista firma :) druga nalepnica imam power color 6850 već 6 meseci i neam zamerke tiha brza sve na full tako da su best bay te dve kartice u ceni i perfomansama.glupo je davati 30 evra više za skuplčje modele koje su frabrički klokovali to možete i sami.probap išla gpu 950 meorija 4500 bez problema.Mada za owerclockom neam potrebe sve guraju i ovako :)

mino
21.07.2012. @ 16:46 #40750ad2

Poslje pola godine riknula nazalost .Imam garanciju od 2 godine pa sad cekam novu .Nije se pretjerano grijala i sve je pustala na ultra.Do sada sa nvidiom nisam imao problema imao sam assus ,gigabayte ,palit graficke i đavo mi nije dao mira da kupim ovo razocaranje ... +:brza i tiha

Nikola
14.05.2015. @ 19:45 #eed5c5cf

Grafa je odlicna radi ko sat ja je imam eo sad ce 2.5 god Sve na ultra siba! a za Minu razocarenje nije grafa neg nesto drugo u tvom kompu ova grafa trazi 500w dobrog napajanja sa 25A. Inace je super tiha i ne grije se puno. Preporuka za svakoga +:Odlicna

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan