21.03.2012. @ 02:05 #Komentar #Grafička karta #VTX3D
Kupio sam ovu grafu pre oko nedelju dana i nisam se pokajao..Grafa je extra za ove pare...Sve igram na high..Jedva cekam da uzmem jos jednu ovakvu i povezem ih u CrossFire...Ma ludilo od grafe...pozzz +:Extra grafa -:ama bas nista