logo
nico

VTX3D Radeon HD 7850 2GB GDDR5 VX7850 2GBD5-2DHX

31.10.2012. @ 10:50   #Komentar #Grafička karta #VTX3D

Ima ko iskustva s ovom karticom?

4 komentara

Miloš
12.05.2013. @ 19:45 #9dc1886c

Temperatura u ovim vrelim danima je nije presla 66stepeni pri punom opterecenju. Sto se tice buke, mislim da je manje bucna od GTX470 koju je zamenila, dakle nije tiha ali fino hladi pogotovo ako se pogleda da osnovni takt. +:brza i hladna -:nekome bi mozda bila bucna

Dusan
08.09.2013. @ 13:20 #17a35f3d

Da li je ovo najbrza kartica iz grupe hd 7850 ? Ako nije koja je najbrza od 7850

de si bre
03.11.2013. @ 18:26 #cadee551

imam je oko godinu dana bez i jedne greske. ja je necujem, ne znam kakve picajzle mogu ovo da svrstavaju u galamu. tera battlefield 4 sa ultra podesavanjima bez problema. istina nisam probao na full hd vec na 1680x1050. javite ako je neko pokusao na full hd sa ultra podesavanjima.

TOMIX
28.11.2013. @ 15:11 #15e0275a

kako ce gurati igice (gta 5,cod ghost , battlefield 4, gta4) sa fx6300 x6 , 8g 1600mhz na rezoluciji 1440 x 900 , monitor asus 19'' ima vga izlaz, ova grafika ima dvi, moze li da se poveze preko adaptera vga/dvi ili preko kabla sa jedne strane dvi , a sa druge vga... posto vidim na forumimaa spominju, da nece na vga monitore? potreban xitan i iskren odgovor

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan