logo
sax

Western Digital Caviar Blue 250GB 7k 16MB SATA300 WD2500KS

08.09.2009. @ 18:58   #Komentar #Hard disk #Western Digital

imam ovaj hard disk vec nekoliko meseci i jako sam zadovoljan, za ove pare trenutno najbolji HDD na trzistu, jedina mana je to sto se pregreva, obzirom da mi racunar radi 24h nije ni cudo :) misljenje: pametno potrosen novac :D +:tih, brz, pouzdan -:nema ih

4 komentara

:")
14.02.2010. @ 11:52 #efe63c4f

Pa el si ti cuo za ventilatore za hvladjenje harda? Ja imam zakaceno direkt na har i restartujem ga samo jednom nedeljno i nikad mi se nije pregrejao hard:")

ksk
03.09.2010. @ 15:29 #0be71027

Super hard, koristim ga za storage, mada mislim da bi mi se bolje pokazao kao sistemski nego ovaj sto je sad. kupio ga za 45e pre hrista (ima 2 god,mozda i vise), kad mi je prvo stigao mislio sam da je crkao, ali to ja nisam znao da ga povezem (mislim da me jumper zeznuo). Kako god, svaka preporuka +:Fina makina, dobio ga za male pare

korisnik
28.01.2012. @ 21:12 #90d74140

Cuje se kao traktor i neverovatno je spor kao sistemski disk. -:spor, bucan

Mario
09.12.2012. @ 11:33 #ed137852

Ja imam sa istom oznakom al ne cini mi se da je kavijar, jedan je vec crkao

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan