logo
laki

Western Digital Caviar Green 2TB 7k 32MB SATA300 WD20EADS

29.04.2010. @ 15:50   #Komentar #Hard disk #Western Digital

Iste performanse kao kod cele green serije jedina razlika je sto ima najveci kapacitet +:kapacitet, stedljiv, tih

5 komentara

Adam85
14.10.2010. @ 18:19 #c4cdda3c

Slazem se sa lakijem 100%. Uzimam ga sigurno, jer mi treba iskljucivo za skladistenje velikih kolicina podataka, a cena je super. Preporuka. +:Preporuka. Dobar odnos cena / kapacitet. Stedljiv. Tih. -:Spor, jer mu je namena za skladistenje, pa zapravo to i prava mana.

marclar
18.07.2011. @ 02:51 #a392824a

Meni jedan HDD treba bas za skladistenje... ne treba mi neka munja od HDDa ali neki solidan HDD na kojem moze da stane lots n lots of podataka. Ovaj HDD izgleda kao da bi mogo da se smesti u mom kucistu... Ima li neko nekih problema sa ovim HDDom??

Ja
18.07.2011. @ 21:25 #77435b82

Imam ga vec 6 meseci, jedini problem je sto ga vise nema u prodaji :( Definitivno bih uzeo jos jedan. Uopste nije spor, tih je, hladan i ne treba mu Align da bi radio na XP-u. Po meni za svaku preporuku.

Aleksandar
06.03.2012. @ 15:27 #1673def5

Prodajem WD20EARS(ima duplo veci Bafer od ovog) star manje od godinu dana. Kupljen u WinWin-u 26.04.2011. i ima vazecu garanciju 3godine od datuma kupovine, znaci jos vise od dve godine garancije. Hard radi savrseno, ja sam ga koristio kao eksterni HDD tako da nije radio ukupno vise od 20 sati. Zainteresovani se mogu javiti na telefon 063/7469896. Inace iz Nisa sam.

Djuka
07.08.2013. @ 18:36 #f660e7cf

Radi kao sistemski disk duze od tri godine +:Pouzdan, tih i ne greje se puno

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan