Dobar je ... nista specijalno ... mnogo bucan ... ja za sada nisam imao nikakvih problema sa njim (imam ga skoro godinu) .... dosta brz , mada uz moj komp to i nemoze da pokaze , ali solidno sve ukupno ... sasvim dovoljno za neke obicne stvari ... +:Nista specijalno -:mnogo bucan
Kupio sam ga danas 16. 3 .2009 radio je tačno 2 minuta i crkao i još jedan u nizu WD hard diskova koji su problematični na godišnjem nivou ugradim preko 150 diskova ali WD je zauzeo prvo mesto problematičnih diskova.Moj savet vam je izbegavajte ove diskove. +:Lepa mu je nalepnica -:ovo čudo samo liči na hard disk
Ja imam ovaj hard vec 2 godine, i koristim ga na racunaru koji samo povremeno resetujem jer se xp zaglupi ! Komp koristim kao server za skidanje torrenata i nekolicina nas ume u isto vreme da iscitava podatke sa njega, i nikada nisam imo problema, za razliku od segate-a koji menjan na istom kompu vise puta . +:stvarno brz, cak i sav
Ja moj koristim u nekom reku skoro 2 godine, malkice bucan, ali moguce zato sto je ispadao vise puta..... stvarno nemam primedbe, ne gasim ga danima a nalize se u plasticnoj kutiji bez hladjenja i u opste se ne greje puno !! -:Malo bucan