Zaista odlican disk, mesec dana sam isprobavao diskove i na kraju se opredelio za ovaj. Moze da radi i kao SATA2 i kao SATA1! Ima i NCQ podrsku. Veoma je tih, a u svim servisima kazu da se najbolje pokazao +:brzina, pouzdanost, kvalitet, tih -:nema mana
Ovde piše da je ata!