logo
Zoran

Western Digital Caviar WD2500JS 250GB 7k 8MB SATA300

09.01.2006. @ 12:01   #Komentar #Hard disk #Western Digital

Kvalitetan, brz i tih HD. Daleko pouzdaniji od HD drugih proizvodjaca, narocito od Maxtora.

6 komentara

Branko
17.01.2006. @ 12:02 #8312d7f8

Donekle kvalitetan,ne previse brz i HD koji se nedopustivo brzo i zabrinjavajuce greje.Prethodno sam imao Hitachi koji nije bio SATA(80GB) i koji je bio malo sporiji,ali mu temperatura bez hladjenja,krajem jula,u sobi bez klime,nije prelazila 60 stepeni.WD je vec sada na oko 50 ,ne smem ni da zamislim sta ce biti ako mu ne ugradim neko hladjenje...Imao sam i Quantum,i Maxtor i jos jedan WD(koji se pokazao kao najlosiji od svih) i razmisljam o hitnoj zameni,uprkos trogodisnjoj garanciji.Nema harda bez Hitachi-ja,sto bi rekao nas narod:))

Lancer
22.01.2006. @ 15:34 #a0fbc347

Dosad sam imao dosta HD Dosad sam koristio dosta HD raznih proizvodjaca(Fujitsu, Seagate, Hitachi, Maxtor), ali u zadnje vreme WD se izdvojio kao jedan od najkvalitetnijih proizvodjaca. Ovaj hard je odlican, dobar odnos kvaliteta i cene. Preporucujem ga svima!!!

Coby
06.11.2006. @ 20:46 #01fb2c3f

Ima ovaj hard disk i za sada extra radi, veoma je brz i stabilan u radu. Uz normalan rad na racunaru, temperatura mi je 24-27 stepeni Celzijusa, a kada igram igrice temperatura ne prelazi 30 stepeni. Napomena: Na hard disku imam kuler. Ako ne mozete da nadjete Western Digital WD 2500KS koji ima samo veci buffer [16mb], kupite ovaj i verujtem necete se prevariti. Cena oba HDD je slicna. Poz!

Deja
27.01.2008. @ 20:27 #7914f3a9

Veoma brz,pod opterecenjem ide do 35 stepeni,ALI ako imate problema sa bukom ventilatora u kucistu,resite problem i kupite ovaj hard,vise nista drugo osim njega necete cuti,izuzetno bucan,iritira maksimalno!!!Ako hocete najbolje kupite Hitachi,znam da ja hocu!!!CAO!!! +:Brz,stabilan,umereno se greje!

Tandy
17.09.2009. @ 08:22 #2b513ca1

Ovaj hard disk imam od 2007 god. Do sada je bio punjen (prepunjen), praznjen, formatiran vise puta, a i dalje radi kao nov. Temperatura rada je oko 29 - 33 'C. (nemam hladnjak uz njega i potpuno je besuman). +:Velika stabilnost u radu i brzina i vek trajanja

Miljan
10.03.2010. @ 21:50 #08980f09

Sto se tice Maxtorovih HDD, veoma je pogresno pricati o kvalitetu diska. Ja licno imam dva Maxtora i to povezana u RAID 0, radim video i photoshop obradu svakodnevno ih mucim 8 h. Besprekorno rade i vec dve godine nemam nikakvih problema sa njima. +:Nemam komentar -:Nemam komentar

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan