Da nebih ponovo navodio ono sto sam vec gore naveo, reci cu samo jednu bitnu stvar: Najveca prednost prenosivih 2,5" HDD-a je to sto se mogu formatirati na NTFS sistem, za razliku od Flash kartica koje rade na FAT32 i ograniceni su velicinu fajla ne vecu od 4GB. Doticni dolaze formatirani takodje u FAT32, tako da ih prvo treba formatirati u NTFS, pa onda "trpajte sta stignete" :-) Odlicna spravica, jedino sto malo kliza pod rukama zbog glatke povrsine, ali sto bi nas narod rekao: "Big deal"! +:Kapacitet, brzina i napajenje samo preku USB-a -:Nista bitno
@VuX Nisi u pravu sto se tice USB memorija. Nadji na internetu HP Format tool i najnormalnije formatiraj tvoj USB memoriju u NTFS format! Isto tako mozes cekirati opciju za USB memoriju Optimize for perfomance i najnormalnije formatirati isti u NTFS! +:videcemo -:videcemo
Uzet primarno kao skladišni medijum za Asus EEE, ali ubrzo se pokazalo da je vrlo zgodno imati 160Gb upakovanih u kutijicu veličine digitrona. Padao na tepih nekoliko puta, ništa mu se nije desilo. Radi sa svim kablovima koje imam. Čim sam ga otpakovao, izribao sam mu kućište o farmerke da se ubuduće ne nerviram za svaku ogrebotinu :D Osnovna zamerka se odnosi na nivo vibracija; jako vibrira, i ako se stavi na tvrdu podlogu, eto rezonantne kutije... ovo ume da nervira kod noćnog p2p-ovanja. Rešenje - staviti na podlogu koja upija vibracije. +:majka prenosivih medijuma -:vibracije
Meni je ovaj hard prestao da radi. Jednostavno ubodem ga u komp i nista..nece da se zavrti samo cakće. Da li to moye nekako da se popravi i ako ne da li mogu nekako da povratim podatke? -:Crko posle godinu dana koriscenja