logo
FatBoySlim

Western Digital Passport WDXMS2500TE 250GB 5k 2MB USB2.0

01.02.2008. @ 12:39   #Komentar #Hard disk #Western Digital

Kupio sam ga pre nedelju dana i radi za medalju. Odlican je, radi brzo, ne koci, ne greje se previse, odlican odnos ulozenog novca za dobijen kvalitet. Estetski je odradjen bas lepo, ide uz svaki hardver i sto je najbitnije imate 238 gb za skladistenje. Za one koji poseduju USB 1.0 protok, morace da kupe adapter za plocu jer ga ploca ne prepoznaje. Mozda sam trebao da uzmem onaj od 320 gb???????

7 komentara

Petar
27.05.2008. @ 15:25 #aa4710d9

Brzina upisa i citanja su oko 23/27 MBs. Ne greje se preterano - mlak na dodir posle skoro sat vremena neprekidnog prebacivanja. Ne cuje se. Estetski izgleda odlicno. Imam ga oko 3 meseca i prezadovoljan sam. +:Skoro sve -:ne radi za vecim kablom od onog prilozenog

bdojca
29.08.2008. @ 00:55 #07b8e809

Odlican je, tih, lep ali se vidi svaka ogrebotina ili malo prasine. Kuciste ne prezivljava pad sa radnog stola(za pad je kriv prekratak kablic i brzopleto pomeranje kompa), ali bitnije je da on radi. Preporucujem ga... -:USB kabl koji je prekratak, i u mom slucaju nije bio ni ispravan

goran
29.09.2008. @ 17:05 #c61a7c0a

zelimd a kupim ovaj uradjaj al me ljudi plase.., ustvari zeleo bi znati kolko mu treba da prebaci jedan dvd film i dal koci prilikom prebacivanja, nek mi neko pomogne jer sam bas u dilemi...ima onaj od 160gb, dal je taj dosta slabiji ili je to sve isto.samo manji kapacitet -:jos nisam siguran

Milos
14.10.2008. @ 14:21 #52e0f638

Nikada nisam imao problema oko napajanja. A sto se tice brzine, kod mene je konstantno 29000kbps. Imam ga godinu dana. uvek ga nosim sa sobom sve je izdrzao. +:super, otporan na sve i svasta, relativno brz -:ogrebotine

Nikola
15.10.2008. @ 12:43 #9988d50a

Koristio sam ga neko vreme (polovan-star godinu dana).Jedine mane su mu sto nece da radi preko produznog usb kabla (nemam sa prednje strane kucista usb pa koristim produzni kabal od 2 metra) i sto vremenom izgubi sjaj i zaista se vidi svaka ogrebotina. Ako vam gore navedeno ne smeta bicete vise nego zadovoljni.

Dule
26.10.2008. @ 08:00 #3b975953

Mozda nece preko "produznog" da radi jer sam kabal nije USB 2.0 kompatibilan? Ima razlike kakav je kabal pa potrazi onaj koji ima potvrdjenu USB 2.0 klasu, naravno skuplji su ali bi ipak trebalo da rade, verovatno. Proveri jos malo ili ponesi u prodavnicu i isprobaj prije kupovine.

dule
01.11.2008. @ 20:33 #33dd02ab

Danas sam probao da i ja koristim nesto duzi kabal oko 140 cm dug od cannon fotoaparata, ieli, tanak i radi, ali onaj od 160cm od sony videokamere ne radi. Ne znam koje su klase kablovi.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan