logo
stef

Western Digital RE4 2TB 7k 64MB SATA300 WD2003FYYS

04.04.2012. @ 13:07   #Komentar #Hard disk #Western Digital

imam ga malo vise od 2 godine i nemam nikakvu zamerku, jedina mana je sto mu iz stanby treba jedno 7-10sec da se probudi, sto sa obzirom na velicinu i nije neka mana. Placen 13500din pre dve godine +:mnogo dobar hard -:nista posebno

3 komentara

Nikola
30.05.2012. @ 12:33 #e6509fa9

Odlican HDD izuzetnih performansi, ja nisam primetio da se nesto sporo vrace iz stanja mirovanja.Ono sto je meni bitno da je jako pouzdan disk i ove serije su po tome i poznate, tj. ovo je serija sa velikim akcentom na stabilnost sigurnost i malu potrosnju.Najbolje se to vidi kroz primer njihove nove tehnologije IntelliSeek.To su sredili neke stvari poput vibracija i tihog rada stvarno super. +:Odican HDD stvarno za svaku preporuku -:Sto ga nema na trzistu

stef
03.08.2012. @ 02:45 #8db59858

@nikola pa probaj da ne diras komp 10ak minuta i onda udji u neki folder na hardu i videces da mu treba u proseku 10s da se probudi i da otvori isti folder.

Danilo
14.04.2013. @ 10:16 #09fa0581

Prednost ovih uređaja je u dugačkoj garanciji (uglavnom 5 godina) — zato sam ih i uzimao. Međutim, od dva istovetna diska u RAID1, jedan je otkazao posle svega dve godine. U istom računaru imam i WD Caviar Green 1TB koji lepo radi već 4 godine. Istovremeno sam imao i loše iskustvo sa „običnim“ WD Black od 500GB (koji i dalje čeka sa strane da ga odnesem u servis). +:Garancija -:Kvar posle dve godine

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan