logo
Redakcija

Wii 2 nudi nešto novo

29.04.2011. @ 12:30   #Novost

Izvršni direktor kompanije Nintendo, Satoru Iwata, potvrdio je glasine koje su prisutne već nekoliko nedelja a koje se odnose na predstavljanje nove konzole koja će naslediti Wii u toku naredne godine. Na žalost, Iwata je novi uređaj najavio u okviru objavljivanja finansijskih rezultata, pa je samim tim jako malo informacija o novom uređaju poznato. Ono što je poznato, jeste činjenica da se nova platforma neće pojaviti tokom trenutne fiskalne godine koja se završava 31. marta 2012. godine. Satoru Iwata naglašava da će novi uređaj nositi naziv Wii 2 te da je glavni razlog za predstavljanje ove konzole to što trenutni Wii nema ništa novo da ponudi korisnicima.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan