logo
Redakcija

Wii U dobija prvu besplatnu igru

15.02.2013. @ 13:00   #Novost

Namco Tank! Tank! Tank! je odličan naslov, ali njegova prodaja očigledno ne ide onako kako je ova kompanije to želela. Bizarna Wii U tenk igra je sada postala besplatna za igranje nakon ovonedeljnog eShop update-a, barem kada je reč o Evropi. Naime, igrači na starom kontinentu mogu da odigraju tri partije ove igre koja je sada podeljena na tri igračka režima. Ako pak želite da igrate više od tri partije dnevno onda morate da platite 1.99 evra. Za sve one koji žele da igraju ovu igru potrebno je da se prijave, jer nakon 28. februara cena igranja će porasti na 9.99 evra.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan