logo
Redakcija

Wii U konzola ograničena na jedan tablet

13.06.2011. @ 14:00   #Novost

2011 E3 događaj je poslužio kao odlična prilika da se najavi najnovija konzola kompanije Nintendo, Wii U. Kako je konačno potvrđen naziv nove konzole, Nintendo je odlučio da prikaže sveobuhvatnijji izgled konzole i šta sve to ona može, kao i šta je to što igrači mogu, a šta ne mogu da očekuju od novog proizvoda kada se on zvanično pojavi naredne godine. Prema navodima glavnog inženjera zaduženog za dizajn Shigeru Miyamoto-a, igrači neće moći da koriste više od jednog Wii U tableta sa sistemom. Međutim, ova opcija za sada nije finalizovana, pa se mogu možda očekivati još neke promene. Dostupnost nove konzole se očekuje naredne godine i Nintendo ozbiljno računa na nju.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan