logo
Redakcija

World of Tanks Free-to-Play na konzolama

27.06.2013. @ 12:00   #Novost

Izvršni direktor Wargaming-a Victor Kislyi je rešen da pokaže dinosaurusima kada je reč o kreatorima za konzole kako sistem besplatnih igara funkcioniše. Naime, Wargaming je potpisao ugovor sa Microsoftom o obezbeđivanju besplatne za igranje verzije World of Tanks na Xbox 360. Iz razgovora sa izvršnim direktorom, jasno je da Wargaming se priprema da preuzme vođstvo kada je reč o obezbeđivanju besplatnih za igranje igara na konzolama. Uprkos tome što sporazum nije idealan, kaže Kislyi, on je odličan korak u pravom smeru. Sporazum nije idealan zato što igra nije potpuno besplatna jer zahteva Gold Xbox Live članstvo, ali se radi na tome da se i taj problem reši.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan