logo
Redakcija

WoW izgubio 800.000 igrača

07.08.2014. @ 12:30   #Novost

World of Warcraft je izgubio 800.000 pretplatnika tokom kvartala april-jun, objavila je kompanija Activison Blizzard kao deo svog najnovijeg izveštaja koji se odnosi na zaradu kompanije. Dana 30. juna igra je imala 6.8 miliona pretplatnika, što je pad u odnosu na 7.6 miliona koliko ih je bilo 3.1 marta. Activsion navodi da je pad pretplatnika evidentan naročito na istoku i navodi da je reč sličnom trendu koji je viđen u drugom kvartalu 2012. godine pred izdavanje expansiona za igru Mists of Panderia. Naredni expansion za WoW Warlords of Draenor će se pojaviti ove jeseni na PC platformi i biće najavljen naredne nedelje na specijalnom događaju u LA.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan