logo
Redakcija

Xbox One standby režim troši mnogo struje

02.04.2015. @ 14:30   #Novost #Konzola

StandyBy režim u okviru Microsoft Xbox One konzole bi mogao da košta korisnike ove konzole u severnoj Americi mnogo novca. Čak i kada izgleda da je Xbox One konzola isključena ona i dalje troši mnogo energije čekajući da vi izgovorite Xbox on. Kada ostavite konzolu u režimu mirovanja ako recimo želite da odspavate ili ako je vaše dete u školi, konzola troši mnogo energije čekajući da bude ponovo pokrenuta piše u svom izveštaju Noah Horowitz iz nacionalnog američkog saveta za odbranu resursa. Prema studiji koju je sprovela ova organizacija PS4, Xbox One i Wii U za godinu dana potroše dovoljno energije za celokupno snabdevanje Hjustona godinu dana.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan