08.09.2007. @ 20:01 #Komentar #Grafička karta #XFX
ja bih da kupim i drugu da ih stavim u SLi dual mod ali je nema u Srbiji trenutno. Kupio sam je pre da meseca u Somboru od Pakom distributera. +:stabilna, nepregreva se, -:drajveri samo njeni rade najbolje