logo
mateja

XFX GeForce 7600GT 560MHz AGP 256MB DDR3

04.01.2014. @ 17:42   #Komentar #Grafička karta #XFX

Graficka je veoma losa,greje se i pri igranju igrica se restartuje kompjuter upravo zbog toga sto njena temperatura dostigne do 100 stepeni,kvalitet 0,trazi jace napajanje.Kuler je bucan dok se ne zagreje graficka,a kad se zagreje opet pali kuler i buci.Brzo strada cip. +:directx 9 podrska -:sve ostalo!!

1 komentar

Andreja
27.01.2015. @ 02:42 #1f03b059

@Mateja znaci Vi ste kupili ovu sa slike? Ili? Kako da znate sve to?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan