Graficka je veoma losa,greje se i pri igranju igrica se restartuje kompjuter upravo zbog toga sto njena temperatura dostigne do 100 stepeni,kvalitet 0,trazi jace napajanje.Kuler je bucan dok se ne zagreje graficka,a kad se zagreje opet pali kuler i buci.Brzo strada cip. +:directx 9 podrska -:sve ostalo!!
@Mateja znaci Vi ste kupili ovu sa slike? Ili? Kako da znate sve to?