graficka je odlicna, mogu se igrati zahtevne igre ali jos bolje radi ako je chipset na maticnoj nforce, mislim da je graficka uradjena bez greske +:super graficka za 5000 dinara -:mali interfejs
Dobra graficka sa njom igram sve zahtevne igrice skoro na najvecim detaljima i rezolucijama. +:Odlicna graficka sa njom se moze igrati sve zahtevne igrice -:GDDR2 memorija
Grafička je za svoju cenu odlična, može podržiti najnovije igrice, ali ne uz najbolji kvalitet. Za starije igrice, ide maximum kvalitet. +:Odlicna grafička za te pare. -:Polako gubi svoju moć, posebno kod najnovijih igrica.
Odlicna graficka uspeo sam da je overklokujem na 550mhz sa 450mhz na GPU i sa 333na memoriji na 460 mislim da je to odlicno za nju radi kao 8600Gt u svim igricama sa ovim overclockom.Overclockovao sam je preko fajla koji se dobije na fabrickom disku i super je!!!!!!!!! +:ODLICNA ZA OVECLOCK
Kolika je cena?!