logo
GameBoy

XFX GeForce 8500GT 512MB DDR2 500MHz

26.01.2008. @ 19:01   #Komentar #Grafička karta #XFX

graficka je odlicna, mogu se igrati zahtevne igre ali jos bolje radi ako je chipset na maticnoj nforce, mislim da je graficka uradjena bez greske +:super graficka za 5000 dinara -:mali interfejs

4 komentara

Sasa
28.07.2008. @ 17:06 #25726d2c

Dobra graficka sa njom igram sve zahtevne igrice skoro na najvecim detaljima i rezolucijama. +:Odlicna graficka sa njom se moze igrati sve zahtevne igrice -:GDDR2 memorija

Aleksa
11.11.2008. @ 19:22 #a92b8db3

Grafička je za svoju cenu odlična, može podržiti najnovije igrice, ali ne uz najbolji kvalitet. Za starije igrice, ide maximum kvalitet. +:Odlicna grafička za te pare. -:Polako gubi svoju moć, posebno kod najnovijih igrica.

SALLE
02.03.2009. @ 22:55 #e96de817

Odlicna graficka uspeo sam da je overklokujem na 550mhz sa 450mhz na GPU i sa 333na memoriji na 460 mislim da je to odlicno za nju radi kao 8600Gt u svim igricama sa ovim overclockom.Overclockovao sam je preko fajla koji se dobije na fabrickom disku i super je!!!!!!!!! +:ODLICNA ZA OVECLOCK

BaneeeX
08.08.2012. @ 23:41 #b9a75397

Kolika je cena?!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan