logo
Bob

XFX GeForce 8600GT XXX Edition 256MB DDR3

10.03.2008. @ 00:43   #Komentar #Grafička karta #XFX

Skinuo sam zujalicu i stavio CoolViva Z1 Sad je ko Fatal1ty Mislim da je to najbolja kartica u 8600 rangu

3 komentara

Mita
16.04.2008. @ 09:10 #2d4b3d70

Ovo je odlicna kartica za igranje u rezoluciji 1024*768 i high detalji. Imam je par dana i vrlo sam zadovoljan,a odlicno je overcloker. +:Cena i performanse -:Jako je bucna

simke
11.02.2009. @ 11:15 #b43929b7

dobra kartaza relatovno malo para, i slazem se sa sa covekom da je u tom rangu najbolja!!! +:cena,karakteristike.... -:mnogo zuji cooler

Vaxi
15.01.2012. @ 11:39 #dd8ef49c

meni je ova kartica crkla i pojma neam gde da je kupim ili kolika je cena? D: +:imao sam nekad -:savrsena je

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan