logo
D.SIm

XFX GeForce 8800Ultra 612MHz 768MB DDR3

21.10.2007. @ 06:00   #Komentar #Grafička karta #XFX

Pazario sam i sve na ultra mega high igram nadam se do 2010 :) -:malo buchna ali moze da prodje

10 komentara

enco
18.11.2007. @ 15:32 #c567db33

Znaci igram Crysis u 1440x900 u very high sve, 8xQ antialising i ide bez greske..Odusevila me !!

dmc
11.01.2008. @ 14:29 #0529297f

Ovo sto si napisao za crysis je mozda tacno, ali verovatno imas 2 frejma po sekundi, jer ljudi ni sa dve ultre nisu mogli da igraju tako... +:Nemam je -:Neisplativo je kupiti

qwerty
06.07.2010. @ 17:02 #358241e4

Jel vredi kupiti ovu grafu sad(2010)???

Mirko
07.07.2010. @ 09:19 #81d987a3

Naravno da ne vredi, ne vredi kupiti od prošle godine karticu, a kamo li karticu staru preko 3 godine.

contraMirko
19.11.2010. @ 00:48 #c1af12be

ma kartica je super. za nekih 7-8k dinara, pa ako mozes dodaj jos jednu ati karticu pa da vidis... +:physixxx -:nema ga nigde

dimke
10.12.2010. @ 09:00 #b69da746

realno slazem se sa tvojim komentarom sa physix, ali mene generalno zaprepastava cinjenica kolko danasnji klinici nemaju pojma o ovim stvarima, malo citanja otvaranje foruma pa i youtube na kraju krajeva sve ti pokaze i objasni, ova karta je LOODILO ja sad imam gtx 260 xfx nisam siguran ali nije mnogo mrza od ove jednostavno imate na youtubu sta rljudi rade sa ovom Uparenom kartom u SLI modu pozzz +:ova karta je Zmaj -:tesko naci

Djuro
17.09.2013. @ 20:21 #f2b14e62

E ljudi grafa satire gotovo sve i sad u 2013 grafa je azdaja nema sta ne moze da proguta. battlefiled 3, Witcher 2,gta 4 sve na full hd a u testu za buduci gta 5 dobija ocenu 7 od 10. Polovna 50-60 € +:384 bita magistrala, gpu 612 mhz -:Dx10 potrosac ;-)

Vedad
02.05.2014. @ 01:32 #4fb1d784

Nakod duzeg igranja pregrije se i baca liije dodje nikih 70c i ugasi se i bacala plave pa crvene linije po monitoru a sto se tice guranja igri gurala je na ultra +:nije losa ako se ne grije -:Nakod duzeg igranja pregrije se i baca liije

bullget
28.04.2015. @ 16:04 #d2ce4f6f

grafika je ekstra jaka sve igre tera na high pa i sada a da je dx11 bila bi još veća senzacija od grafe +:tera sve na high

Losmi
05.07.2015. @ 10:11 #4f963f6f

Malo sutra tera sve na high! Grafa je bila state of the art 2007. godine,ali sada je preslaba za iole ozbiljno igranje...Ogtoman potrosac,nema dx11,greje se kao sporet... +:Nekad zver -:pregazilo je vreme

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan