25.07.2011. @ 20:32 #Komentar #Grafička karta #XFX
Imam grafičku duže vreme i prezadovoljan sam, može se naći polovna za oko 30e, ali vredi svaku paru. GRID,LEFT 4 DEAD 2, COD MODERN WARFARE 1 i 2, COD BLACK OPS sve sa high detaljima. Topla preporuka +:Cena, kvalitet za te pare, Directx 10 -:ništa posebno