logo
srdjan

XFX GeForce 9600GSO 384MB GDDR3 PV-T960-FDQ4

15.07.2009. @ 09:29   #Komentar #Grafička karta #XFX

Do sada sam sve igre igrao na max i radi ko car, jos mi ostaje da probam Fallout 3, Crysys i slicno. Mada realno, sumnjam da ce te igre raditi tecno na maximumu. Ali dobro, za njih su potrebne nesto bolje kartice (skuplje). Od kako sam je pronasao na netu pa do danas ni jednom me nije izneverila. Jedini problem, da ga tako nazovem, je nesto veca temperatura. AOE3 igram na max i radi na 83c. EVE na max radi na 78c. Dok najnoviji Settlers rade na 93c+. Tih 93c3 mi se ne svidjaju, ne znam da li je problem do lose izbalansirane igre ali sem toga ne pravi problem. Sistem je stabilan i sve radi besprekorno. Napomenucu da nemam ni jedan case cooler. Moja preporuka, definitivno. +:vredi svaku paru -:idle temp 74c a pod opterecenjem 83c

2 komentara

uco73
20.12.2011. @ 13:44 #20582239

XFX ovu imam vec 3 godine, jos nisam naisao na igru koju ne gura u fulu i maksimalnim teksturama(jedino Battlefield 3 na medium teksturama), savrseni klizi sve uz Intel Core 2 Duo E7400 i RAM 4GB HyperX Kingston na Windows 7 x64 +:XFX bolje odradio nego bilo koji drugi proizvodjac -:steta sto nema DirecX 11

Ivan
04.11.2012. @ 20:49 #286eb5da

da pitam posto se bas nerazumem naj bolje.. ja imam ram memory dd2 800 mhz a ovde vidim RAMDAC : 1800 MHz da li moze moja maticna da podrzi ovo graficku? Hvala

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan