Ova graficka je extraaaa! Koristim je nesto duze od 6 mes. i do sad nisam naisao na igricu koju ne moze da gura na maximumu... Ova Specifikacija nije tacna nije 256-bitni interfejs, nego 128-bitni, al nije vazno.... jer je graficka extra, a nije skupa... P.S. Moja konfiguracija: AMD Athlon X2 6000+ 3Ghz, ova graf., Kingston 2gb, HD WD 160gb, maticna MSI k9a2 CF-F. Odlicna konfiguracija... +:<+++> kvalitet, snaga -:verovatno nista
Naravno da je 256-bitna.imam ovu grafiku skoro tri godine,nije mi stucnula nikada.Sve igre do daske na 19 ki 1440x900 osim mozda par igara,ali ostatak konfiguracije nije bas sjajan athlonx2 4600+ 2gb kingston na 800mhz ddr2.Temperature oko 45 idle pod max opterecenjem ne preko 62.Obratiti paznju samo na vlaknaste necistoce u hladnjaku grafike koje se vremenom nakupe i blokiraju cirkulaciju kroz rebra. +:odlicna grafika -:nista posebno