12.07.2010. @ 20:36 #Komentar #Grafička karta #XFX
skoro sam je uzeo i nema igre koju ne gura na najacim detaljima. uz ostale komponente athlon x2 245 2.91ghz 3gb ram napajanje 500w... full +:odlicna grafa
1 komentar
Goran
15.12.2010. @ 23:48 #3edb2fea
Uzeo sam je danas pre podne.. al sa 1GB DDR5 memorije.. kada je istestiram jos malo sa igre.. javljam utiske..