logo
Bogdan

XFX GeForce GT 240 512MB GDDR5 GT-240X-YHFA

04.02.2010. @ 10:26   #Komentar #Grafička karta #XFX

ima li neko iskustva sa ovom grafom??????? +:pitanje -:pitanje

2 komentara

nikola
06.05.2010. @ 21:26 #57ddb532

imam ja sasvim ok kartica za te pare, samo pre kupovine treba razmotriti i 4670 i 5670. Ova je po brzini i po ceni negde tu izmedju.

saxxx
19.06.2011. @ 12:39 #f23f6873

imam je u kompu i sasvim je ok do sada je gurala sve igre,primer crysis 2 je radio bez problema!!!!!!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan