ima li neko iskustva sa ovom grafom??????? +:pitanje -:pitanje
imam ja sasvim ok kartica za te pare, samo pre kupovine treba razmotriti i 4670 i 5670. Ova je po brzini i po ceni negde tu izmedju.
imam je u kompu i sasvim je ok do sada je gurala sve igre,primer crysis 2 je radio bez problema!!!!!!