logo
Srebro

XFX Radeon HD 4550 512MB GDDR2 HD-455X-ZAF2

19.05.2010. @ 12:59   #Komentar #Grafička karta #XFX

Dobio sam na poklon ovu graficku karticu, da li neko ima iskustva u radu sa ovom karticom? Kakvog je kvaliteta itd?? Pozdrav svima i hvala

3 komentara

Sh0m1
22.05.2010. @ 12:57 #22268521

Igre mi rade super,cod WaW 1024x768 extra details senke ukljucene 25-30fps,split second ne pada fps sa 30,just cause 2 1024x768 30-40fps,cod mw2 1024x768 70-100fps Naravno zavisi i od ostatka vase konfe kako ce raditi +:Igre,tiha je,za ove pare daleko bolji izbor od npr GT210 -:Mozda to sto je ddr2 i 64bit

marko
20.09.2010. @ 18:09 #d6001abc

da li moze na njoj da se igra gta 4,cod mw2,aliens vs predator

Ljuba
21.09.2010. @ 14:06 #d3c44e99

COD možeš sigurno, ove ostale zavisi od rezolucije i podešavanja.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan