03.11.2014. @ 20:54 #Komentar #Grafička karta #XFX
Treba mi driver bas za ovu graficku? Nema ga nigde po netu. Radio je dobro na win 7 32 bit, sad sam presao na win 8.1 64bit. Skinem recimo na amd-ovom sajtu ali ne instalira sve i catalyst ne mogu da pokrenem kao na sedmici. Ako moze link, bio bih jako zahvalan. +:Dobro radi